Celorepubliková soutěž - SNAG

SNAG je výukový systém pro děti, který má potenciál přivést nenásilnou, dostupnou a zábavnou formou děti ke golfu. Velkou výhodu má v tom, že se dá používat naprosto univerzálně - na dětském hřišti, v tělocvičně, na louce. Pomůcky pro SNAG golf tvoří speciální plastové hole s velkou úderovou plochou, barevné textilní míče a terče se suchými zipy, na které se míče nalepí. Díky tomu je velmi snadné míč zasáhnout, děti se baví a nehrozí jim žádné nebezpečí.


3 soutěže ve školním roce

Celorepublikový turnaj je určen pro všechny golfové kroužky, které probíhají při základních školách a na golfových hřištích.


1. - 30. listopadu 2020

Dovednostní soutěže

Podzimní kolo celorepublikového turnaje probíhá v tělocvičnách škol nebo v indoorových halách a jeho hlavním cílem je zimní příprava na jarní turnaj. To vše s možností poměření sil jednotlivých týmů na dálku v základních dovednostních golfových disciplínách.

10. – 21. května 2021

Jarní kvalifikace

Soutěž probíhá na dálku na předem definovaném venkovním hřišti s pomůckami SNAG či ShortGolf. Čtyřčlenné týmy odehrají v předem stanoveném termínu devítijamkové hřiště a utkají se o postup do celostátního finále.

20. srpna 2021

Finále

10 nejlepších týmů z jarní kvalifikace je pozváno do celostátního finále v rámci programu největší české golfové události D+D Real Czech Masters v Golf Resortu Albatross. Společně odehrají devítijamkové hřiště a utkají se o putovní pohár.


snag_4
snag_2
snag_3
snag_1